کد مطلب: 2482 | تاریخ مطلب: 14/08/1397
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

نفاق و منافقین

* منافقها هستند که بدتر از کفارند .


* در اسلام از منافقین بیشتر تکذیب شده است ؛و منافق اوضح مصادیق کفر است .


* آنقدری که اسلام تکیه کرده است بر اینکه منافقین را از بین ببرد یا اصلاحشان کند،برای کفار اینطور       نیست.انسان می داند با آدم کافر چه بکند،امابا منافقین نمی داند چه کند .


* در سوره(منافقین)ذکر می فرماید کیفیت منافقین را،که این ها پیش تو اظهار دیانت می کنند،اظهار اسلام      می کنند،لکن دروغ می گویند ، اینها مسلم نیستند ، اینها منافق هستند .


* آنچه ما امروز مبتلای به آن هستیم،و آن دسته منافقینی که اظهار اسلام می کنند و کمر اسلام را می خواهند       بشکنند،کار مسلمان ها با اینها مشکل است،حل مسئله اینها بسیار مشکل است .


* عیب بزرگ شما و هوادارانتان آن است که نه از اسلام و قدرت معنوی آن،و نه از ملت مسلمان وانگیزه      فداکاری او،اطلاعی دارید .


* با آنکه سران منافقین در دامن آمریکا و فرانسه مشغول عیاشی و خوش گذرانی هستند،مع الاسف عده ای      نوجوان را با حیله و تزویر گول زده و قدرت تفکر را ازآنان سلب نموده اند .


* آنهایی که اظهار اسلام می کنند و بیمارستان را آتش می زنند و مجروحها را سرمی بُرند،اینها را          بشناسید،اینها مسلم نیستند،اینها منافق هستند .


* ننگتان باد ای تفاله های شیطان!و عارتان باد ای خود فروختگان بین المللی!که در سوراخ ها خزیده و در      مقابل ملتی که در برابر ابر قدرتها بر خاسته است،به خرابکاریهای جاهلانه پرداخته اید .


* گمان ندارم شما بتوانید گروه و یا دسته ای را بیابید که جنایات و سفلگی شان ،به ابعاد این گروهک منافقین     باشد .

. انتهای پیام /*