کد مطلب: 4149 | تاریخ مطلب: 18/11/1402
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

برگزاری بیست یکمین نشست ادبی "نگارستان "

برگزاری بیست یکمین نشست ادبی "نگارستان "

برگزاری بیست یکمین نشست ادبی "نگارستان "
به گزارش روابط عمومی موسسه تنظیم ونشر آثار امام خمینی (س) اصفهان : ویژه برنامه بیست و یکمین نشست ادبی "نگارستان " هم زمان با ایام الله دهه مبارک فجر وعید سعید مبعث روز سه شنبه 17 بهمن ماه از ساعت 15 با حضور مدیر موسسه تنظیم ونشر آثار امام خمینی (ره) اصفهان ،مسئولین فرهنگی ، ادبا ، شعرا و فرهیختگان در نگارستان امام خمینی (ره)اصفهان برگزار گردید.
در این نشست مهدی بنکدار ضمن تبریک ایام الله دهه فجر با اشاره به آیه " مَنْ کانَ یُرِیدُ الْعِزَّةَ فَلِلّهِ الْعِزَّةُ جَمِیعاً ... " گفت همانگونه که خدا در قران کریم گفته : کسی که خواهان عزّت و توانایی است (باید از خدا بخواهد; چرا که) تمام عزّت و توانایی برای خداست.. گفت : حضرت امام (ره) وقتی نهضت را شروع کردند یک هدف بیشتر نداشتند وآن انجام وظیفه و قیام برای خدا وکسب رضایت خدا بود و این همان عمل صالح وکسب عزت بود که بر اساس آیه قران ایشان را بالا برد و با وجود بعضی از مشکلات ما پس از گذشت چند دهه این عزت را می بینیم
ایشان با اشاره به حضور سرکار خانم دکتر ترابی وتقدیر از ایشان به خاطر فعالیتهای بی شمار فرهنگی وادبی گفت فعالیت زنان سرزمین مان ایران در بخشهای مختلف با حفظ حدود دینی در سطح جامعه در سایه جمهوری اسلامی وعزت نیز از مصادیق عزتی هست که خدا به ما داده است .
سخنرانی استاد شاهزید (خروش ) با موضوع مبعث حضرت رسول اکرم (ص) .
،تجلیل از سرکار خانم دکتر عاطفه ترابی وشعر خوانی شعراء مطرح استان در مدح و منقبت حضرت محمد (ص) ، پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین اجرای موسیقی زنده از دیگر بخشهای این نشست بود .

. انتهای پیام /*