کد مطلب: 4078 | تاریخ مطلب: 16/11/1401
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

دهمین نشست ادبی گرامیداشت پیشکسوت شاعر و هنرمند جانباز استاد ناصر بهرامی

دهمین نشست ادبی گرامیداشت پیشکسوت شاعر و هنرمند جانباز استاد ناصر بهرامی

دهمین نشست ادبی گرامیداشت پیشکسوت شاعر و هنرمند جانباز استاد ناصر بهرامی

مدیر موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) اصفهان:

انقلاب اسلامی دمیدن روح تحول در قلوب انسانهای آزاده بود

مدیر موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) اصفهان گفت:  امام خمینی (ره) با توجه به تکلیف انسانی و اندیشه عرفانی خود، انقلاب اسلامی را در راستای تحول درونی افراد و نزدیک شدن  آنها به مفهوم انسان کامل بنیان نهاد.

 

به گزارش روابط عمومی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی  اصفهان  :دهمین نشست ادبی نگارستان به منظور گرامیداشت پیشکسوت شاعر و هنرمند جانباز استاد ناصر بهرامی به همت موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) شامگاه چهارشنبه دوازدهم دی‌ماه در نگارستان امام خمینی (ره) اصفهان برگزار شد.

مدیر موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) اصفهان  در این نشست، با تبریک میلاد امیرالمومنین (ع) و ایام الله دهه فجر اظهار کرد: امام خمینی (ره) تعبیری در ارتباط با انقلاب اسلامی دارند و می فرمایند که انقلاب ما انفجار نور بود.

   

مهدی بنکدار افزود: در حقیقت ایشان با آن سابقه عرفانی و شهود معنوی خویش، چشم به انقلاب و تحول درونی انسان‌ها داشتند و با توجه به تکلیف انسانی و اندیشه عرفانی خود در مسیر از میان برداشتن نظام طاغوت و بنیان نهادن ولایت حق در کشور گام برداشتند.

وی تاکید کرد: در حقیقت تعبیر زیبای انفجار نور از جانب ایشان، همانا تابیدن نور به قلوب انسانها بود که ثمره آن را در هشت سال دفاع مقدس نیز مشاهده کردیم.

مدیر موسسه تنظیم و نشر آثار  امام خمینی (ره) اصفهان تصریح کرد: انقلاب به معنای «قلب» و دگرگونی انسانها، هدف اصلی امام خمینی (ره) بود چراکه در پرتو این نور، تحول و نزدیک شدن به معنای انسان کامل محقق می شود.   

وی ادامه داد: انقلابی که امام خمینی (ره) مقید به آن بود، تحولی درونی است که هر فردی از جامعه در هر کجای دنیا، می‌تواند آن دنبال کند، جمهوری اسلامی نیز در حقیقت روش حکومت‌داری مبتنی بر همین انقلاب اسلامی است که هر چه نسبت این دو با هم نزدیک تر باشد، به هدف امام خمینی (ره) در ارتباط با انقلاب نزدیک تر می شویم و هر چه مسئولان و هر یک از ما در جایگاه خود از حقیقت انقلاب دور  شویم، در حقیقت از آنچه مدنظر ایشان از تجلی و رقم زدن انقلاب اسلامی بوده است، دور خواهیم شد.

بنکدار تاکید کرد: جمهوری اسلامی تا وقتی با مبنا و اساس خود یعنی انقلاب اسلامی پیوند داشته باشد، اهداف امام خمینی (ره) را محقق ساخته است؛ یعنی همان جوشش انقلابی که ایشان در قلوب همه مومنین برانگیخت.