کد مطلب: 4045 | تاریخ مطلب: 02/05/1401
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

دیدار مدیر موسسه تنظیم ونشر آثار امام خمینی (س) اصفهان با رئیس جهاد دانشگاهی دانشگاه اصفهان

دیدار مدیر موسسه تنظیم ونشر آثار امام خمینی (س) اصفهان با رئیس جهاد دانشگاهی دانشگاه اصفهان

دیدار مدیر موسسه تنظیم ونشر آثار امام خمینی (س) اصفهان با رئیس جهاد دانشگاهی دانشگاه اصفهان

به گزارش روابط عمومی موسسه تنظیم ونشر اثار امام خمینی (س) اصفهان: در راستای تعاملات  موسسه  با مراکز فرهنگی ،هنری و آموزشی  استان  آقای مهدی بنکدار مدیر موسسه تنظیم ونشر آثار امام خمینی (س) اصفهان با آقای دکتر مهدی ژیانپور رئیس جهاد دانشگاهی  دانشگاه اصفهان دیدار و در خصوص انجام برنامه های مشترک گفتگو نمود.

در این دیدار جناب بنکدار  با بیان وظیفه اصلی و رویکرد هنری موسسه نمایندگی اصفهان  در خصوص استفاده از هنر در راستای ترویج اندیشه امام(س)  به برگزاری 6  جشنواره تخصصی هنری روح الله  در قالب جشنواره های  تجسمی وخلق آثار هنری ،  فیلم ، تئاتر ونمایش نامه نویسی ، داستان ، عکس وشعر  اشاره نمودند

ایشان با اشاره به  اهمیت و جایگاه دانشگاه و دانشجویان از منظر حضرت امام (س)  ونقش انسان سازی دانشگاه

خواستار مشارکت و همکاری دو دستگاه در راستای ترویج اندیشه امام در جامعه وبرقرای ارتباط و آشنایی نسلهای جوان با اندیشه و سیره امام خمینی (س) شدند  .

 ایشان در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص تاریخ شفاهی  و بحث جمع آوری  خاطرات پیشگامان انقلاب و تبدیل  آن به کتاب ، و مستندات تصویری  جهت ارائه در فضای مجازی و رسانه ملی و نقش دانشگاه در این خصوص ،خواستار همکاری  و انجام برنامه مشترک این زمینه شدند .

در این دیدار دکتر مهدی ژیانپور رئیس جهاد دانشگاهی  دانشگاه اصفهان نیز  ضمن ابراز خرسندی از این دیدار  جهت انجام فعالیتها و برنامه های مشترک فرهنگی هنری اعلام آمادگی نمودند.

همچنین بحث آموزش مجازی و استفاده از ظرفیتهای موسسه در اجرای برنامه های آموزش مجازی  در موضوعات مربوط به حضرت امام (س) وانقلاب اسلامی از دیگر محورهای گفتگو بود که مورد استقبال قرار گرفت

در پایان مقرر گردید  با توجه به ظرفیتهای نرم افزاری وسخت افزاری موسسه اصفهان و جهاد دانشگاهی دانشگاه اصفهان جهت هماهنگی و انجام بهینه کارها تفاهم نامه همکاری بین دو دستگاه تنظیم وامضاء گردد.

. انتهای پیام /*