کد مطلب: 1620 | تاریخ مطلب: 08/04/1394
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان94

 نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان94

 

به گزارش  روابط عمومی :  دوازدهمین نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان با حضور استاندار اصفهان و مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان و جمعی از مسئولان استانی افتتاح شد.


موسسه تنظیم ونشر آثار حضرت امام خمینی (س) استان اصفهان   نیز در راستای ترویج اندیشه های حضرت امام(س)  و آشنائی هر چه بیشتر علاقه مندان به آثار و تالیفات ایشان  و اطلاع از فعالیتهای موسسه  در دو غرفه  فرهنگی هنری  شامل : نمایش آثار هنری   ، حضور اساتید هنری  ،  اطلاع رسانی   و ،  اهداء اقلام فرهنگی و غرفه  نمایشگاه کتاب  حضور دارد. 

   

1 - غرفه فرهنگی هنری 

* الف  :  نمایشگاه  آثار هنری 

در بخش  نمایشگاه آثار هنری   غرفه موسسه  تعداد 12 اثر  از آثار  هنری هنرمندان برتر در رشته های خوشنویسی ، نگارگری ، معرق کاری و نقاشی  را با موضوع امام خمینی (س) و ائمه اطهار را جهت بازدید عموم به نمایش در آورده است. 

*ب : حضور هنرمندان در غرفه

در طی برگزاری نمایشگاه  هنرمندانی از  رشته های  نگار گر ی  و تذهیب   با حضور در غرفه  در حضور مدعوین افدام به خلق اثر  می نمایند  و در بخش دیگر  هنرمندان خوشنویس  کلمات قصار حضرت امام خمینی (س)  را خوشنویسی  نموده و در اختیار علاقه مندان قرار می دهند .

    

* ج : اطلاع رسانی

در بخش اطلاع رسانی  موسسه با دایر نمودن  کیوسکهای  کامپیوتری  و قرار دادن نرم افزارهای گوناگون با موضوع امام خمینی (س) و CD   های مربوط به فعالیتهای موسسه در بخشهای مختلف  در اختیار کاربران و مدعوین  و همچنین  حضور کارشناسان و پرسنل موسسه نمایندگی اصفهان   جهت پاسخگوئی  به سوالات بازدید کنندگان اقدام  نموده است .  

* د : اهداء اقلام فرهنگی

در بخش اهداء اقلام فرهنگی    انواع  کتاب ، سی دی ، مجلات و پوستر های تولیدی ستاد  بزرگداشت حضرت امام خمینی (س)را در قالب بسته های فرهنگی  به علاقه مندان  و بازدید کنندگان هدیه می نماید    .

 

 2  - غرفه  نمایشگاه  کتاب

در این بخش  نمایشگاهی از  آثار وتالیفات حضرت امام خمینی (س)  و تولیدات موسسه چاپ و نشر عروج با موضوع امام وانقلاب جهت  آشنائی بازدید کنندگان  با اندیشه های حضرت امام (س) به نمایش گذاشته شده است که با تخفیف ویژه در اختیار علاقه مندان قرار 

می گیرد .

این نمایشگاه از 7 تا 13 تیرماه  از ساعت 17 الی 24  در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان  دایر می باشد.

. انتهای پیام /*