کد مطلب: 1364 | تاریخ مطلب: 15/09/1396
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

نشست کارگروه تخصصی اجتماعی فرهنگی اصفهان96

 نشست کارگروه تخصصی اجتماعی فرهنگی  اصفهان96

امروز بیش از هر وقت لزوم ترویج گفتمان حضرت امام خمینی(س) در جامعه احساس می شود

برگزاری نشست کارگروه تخصصی اجتماعی فرهنگی  اصفهان

به گزارش روابط عمومی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س) اصفهان :

نشست کارگروه تخصصی اجتماعی فرهنگی  اصفهان  با حضورمدیر موسسه تنظیم ونشرآثارامام خمینی(س) اصفهان در محل فرمانداری اصفهان برگزار گردید .

در این نشست حجت الاسلام کمساری  مدیر موسسه تنظیم ونشرآثارامام خمینی(س)  اصفهان با حضوردر نشست کارگروه تخصصی اجتماعی ، فرهنگی اصفهان گفت: امروز بیش از هر وقت لزوم ترویج گفتمان حضرت امام خمینی(س) در جامعه احساس می شود،و لذا باید همه دستگاه ها و نهادها دراین عرصه حاضر و به برنامه ریزی جهت گفتمان ترویج و اندیشه حضرت امام خمینی(س) بپردازند.

ایشان ضمن برشمردن شاخصه های گفتمان حضرت امام(س) گفت: اگر این اندیشه و گفتمان بدون دخالت سلیقه ها و سانسورها ارائه  گردد ، همه جامعه خاصه نسل جوان از آن استقبال چشم گیری خواهند داشت که  ایشان در این زمینه به چند نمونه و تجربه عینی اشاره  کرد.

درپایان کمساری  ضمن اشاره به برنامه های موسسه تنظیم ونشرآثار امام خمینی(س) گزارش جامعی از چگونگی برگزاری اولین جشنواره تئاتر «روح الله» را بیان و خواستار مساعدت و مشارکت همه نهادها و ادارات در برگزاری هرچه بهتر این رویداد هنری شد  .

در ادامه جلسه ، مهندس رضوانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان گفت : اقتدار، استقلال و آزادی کشور ما مرهون خون شهدا و تدابیر حکیمانه بنیانگذار کبیر انقلاب (ره) است و ما موظف به برنامه ریزی در جهت ترویج گفتمان و اندیشه های حضرت امام (ره) در جامعه هستیم.

رضوانی پیرامون جشنواره تئاتر و نمایشنامه نویسی روح الله خمینی (ره) نیز افزود: دستگاه ها و نهادهای دولتی و غیردولتی مشارکت و همکاری لازم را نسبت به بهتر برگزار شدن این جشنواره با مؤسسه تنظیم و نشر آثار و اندیشه های امام خمینی (ره) داشته باشند و برنامه ریزی های مقتضی در این راستا صورت پذیرد.

. انتهای پیام /*