کد مطلب: 3390 | تاریخ مطلب: 15/03/1402
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

فرازی از وصیتنامه سیاسی - الهی امام خمینی (س)

فرازی از وصیتنامه سیاسی - الهی امام خمینی (س)

مع الأسف بعض روحانیون که از حیله ‏های شیطانی‏ بیخبرند با تماس یکی- دو نفر از عوامل توطئه گمان می‏کنند مطلب همان است. و اساس مسأله آن است که بسیاری از آنان که این مسائل را می‏شنوند و باور می‏کنند اطلاع از وضع دنیا و انقلابهای جهان و حوادث بعد از انقلاب و گرفتاریهای عظیم اجتناب ‏ناپذیر آن ندارند- چنانچه اطلاع صحیح از تحولاتی که همه به سود اسلام است ندارند- و چشم بسته و بیخبر امثال این مطالب را شنیده و خود نیز با غفلت یا عمد به آنان پیوسته‏ اند.

ج- و از همین قماش توطئه‏ ها و شاید موذیانه‏ تر، شایعه‏ های وسیع در سطح کشور، و در شهرستانها بیشتر، بر اینکه جمهوری اسلامی هم کاری برای مردم انجام نداد.

بیچاره مردم با آن شوق و شعف فداکاری کردند که از رژیم ظالمانه طاغوت رهایی یابند، گرفتار یک رژیم بدتر شدند! مستکبران مستکبرتر و مستضعفان مستضعف‏تر شدند! زندانها پر از جوانان که امید آتیه کشور است می‏باشد و شکنجه ‏ها از رژیم سابق بدتر و غیر انسانی‏تر است! هر روز عده ‏ای را اعدام می‏کنند به اسم اسلام! و ای کاش اسم اسلام روی این جمهوری نمی‏گذاشتند! این زمان از زمان رضا خان و پسرش بدتر است! مردم در رنج و زحمت و گرانی سرسام ‏آور غوطه می‏ خورند و سردمداران دارند این رژیم را به رژیمی کمونیستی هدایت می‏کنند! اموال مردم مصادره می‏شود و آزادی در هر چیز از ملت سلب شده! و بسیاری دیگر از این قبیل امور که با نقشه اجرا می‏شود. و دلیل آنکه نقشه و توطئه در کار است آنکه هر چند روز یک امر در هر گوشه و کنار و در هر کوی و برزن سر زبانها می‏افتد؛ در تاکسی ها همین مطلب واحد و در اتوبوسها نیز همین و در اجتماعات چند نفره باز همین صحبت می‏شود؛ و یکی که قدری کهنه شد یکی دیگر معروف می‏شود. و مع الأسف بعض روحانیون که از حیله ‏های شیطانی‏ بیخبرند با تماس یکی- دو نفر از عوامل توطئه گمان می‏کنند مطلب همان است. و اساس مسأله آن است که بسیاری از آنان که این مسائل را می‏شنوند و باور می‏کنند اطلاع از وضع دنیا و انقلابهای جهان و حوادث بعد از انقلاب و گرفتاریهای عظیم اجتناب ‏ناپذیر آن ندارند- چنانچه اطلاع صحیح از تحولاتی که همه به سود اسلام است ندارند- و چشم بسته و بیخبر امثال این مطالب را شنیده و خود نیز با غفلت یا عمد به آنان پیوسته‏ اند.

. انتهای پیام /*