کد مطلب: 4148 | تاریخ مطلب: 18/11/1402
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

افتتاح نمایشگاه نقاشی گنجینه در قم

افتتاح نمایشگاه نقاشی گنجینه  در قم

نمایشگاه نقاشی گنجینه به مناسبت دهه فجر با همکاری و با همکاری موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) اصفهان ومعاونت هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه در نگارستان اشراق قم افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه تنظیم ونش آثار امام خمینی (ره) اصفهان : نمایشگاه نقاشی گنجینه با تعداد ۲۱ تابلو نقاشی منتخبی از آثار هنری گنجینه موسسه تنظیم ونشر اثار امام خمینی (ره) اصفهان با آثاری  از بزرگان نقاشی ایران از جمله استاد حبیب الله صادقی، استاد حسن اسماعیل زاده با تخلص چلیپا با موضوع و محور حضرت امام خمینی (ره) و به مناسبت دهه فجر برپا شده است.

در این آثار از تکنیک های مختلف نقاشی از قبیل نقاشی قهوه خانه ای، امپرسیونیسم، اکسپرسیونیسم، سبک مدرن، نگارگری و پرتره استفاده شده که اکثر نقاشی ها رنگ و روغن در ابعاد مختلف کار شده است.

از جمله بخشهای جنبی نمایشگاه برگزاری  ۲ نشست تخصصی با عنوان ترمیم آثار تجسمی و نشست تکنیک های نقاشی است که در روزهای برگزاری نمایشگاه برپا خواهد شد.

نمایشگاه نقاشی گنجینه از تاریخ ۱۵ بهمن تا ۲۴ بهمن ماه ۱۴۰۲ و در ساعات بازدید از ساعت ۹ صبح تا ۲۰ یکسره به جز روزهای تعطیل در نگارستان اشراق قم واقع در خیابان صفاییه نبش کوچه ۱۷ برقرار است.

 

. انتهای پیام /*