کد مطلب: 3821 | تاریخ مطلب: 19/03/1400
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

پیام تسلیت مدیر و کار کنان مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) اصفهان به مناسبت رحلت حجت الاسلام والمسلمین سید علی اکبر محتشمی پور

پیام تسلیت مدیر و کار کنان مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) اصفهان به مناسبت رحلت حجت الاسلام والمسلمین سید علی اکبر محتشمی پور

بسم الله الرحمن الرحیم


انا لله و انا الیه راجعون

رحلت غم انگیز و اندوه بار انقلابی نستوه و خستگی ناپذیر حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید علی اکبر محتشمی پور از شاگردان و یاران با وفای حضرت امام خمینی(س)موجب اندوه فراوان گردید .

ایشان از سلاله پاک پیامبر اکرم(ص) و از چهره‌های برجسته و با اخلاص امام و انقلاب اسلامی بود که در سالهای اخیر و با محنت‌های فراوان ساکن نجف اشرف گردید و مسئولیت بیت امام و مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) را در آن دیار به عهده گرفت و همجوار امام مظلومان گردید.

به یقین خدمات  و تلاشهای صادقانه و ارزشمند آن فقید سعید و مجاهدت های مجدانه اش در قبل و بعد از انقلاب  باقیات الصالحات گرانقدری برای آن مرحوم خواهد بود.

ارتحال این عالم نیک اندیش را به امام زمان(ع) ، حوزه‌های علمیه ، شاگردان و یاران حضرت امام  و به ویژه به بیت مکرّم ایشان تسلیت عرض می نماییم.

از خداوند متعال برای آن فقید سعید، علو درجات و همجواری  و حشر با اولیاء الهی و برای بازماندگان، صبر و اجر و دوام توفیق، طلب می نماییم.

از طرف مدیریت و کارکنان

موسسه تنظیم ونشر آثار امام خمینی (س) استان اصفهان

 

 

 

 

 

 

. انتهای پیام /*