کد مطلب: 4056 | تاریخ مطلب: 27/06/1401
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

"مشق اربعین"

"مشق اربعین"

موسسه تنظیم ونشر آثار امام خمینی (س) اصفهان به مناسبت ایام اربعین شهادت اباعبدالله الحسین اقدام به اجرای مجموعه برنامه های فرهنگی هنری و ادبی تحت عنوان "اربعینی شویم ..." نمود که یکی از برنامه های شاخص آن برگزاری کارگاه هم نویسی مشق اربعین بود.

"مشق اربعین"

موسسه تنظیم ونشر آثار امام خمینی (س) اصفهان  به مناسبت ایام اربعین شهادت اباعبدالله الحسین اقدام به اجرای مجموعه برنامه های فرهنگی هنری و ادبی تحت عنوان  "اربعینی شویم ..." نمود که یکی از برنامه های شاخص آن برگزاری کارگاه  هم نویسی  مشق اربعین بود.

در این کارگاه که با مشارکت ریاست محترم واستادان حاذق انجمن خوشنویسان اصفهان برگزار شد  24پنج شنبه  شهریورتعداد 30 نفر از هنرجویان ممتاز  و فوق ممتاز  خوشنویسی تحت نظر استادان خود به کتابت گزیده ای از زیارت  نامه اربعین  و بیانات حضرت امام (س)  پرداختند .از این کارگاه  بیش از بیست اثر ارزشمند  به انواع خط  از جمله : نستعلیق ، ثلث ، شکسته نستعلیق ,و نسخ خلق شد که در آینده نمایشگاهی از آثار تولید شده این کارگاه  در نگارستان امام خمینی (س) اصفهان  برپا خواهد شد .

لازم به ذکر است در این رخداد هنری واحد سمعی بصری و امورسینمایی موسسه  نمایندگی اصفهان  اقدام به ضبط برنامه ای نمود  که بزودی تحت همین هنوان  به صورت مستند کوتاه در دسترس عموم قرار خواهد گرفت

. انتهای پیام /*

کلید واژه