کد مطلب: 1619 | تاریخ مطلب: 20/03/1394
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

رونمایی از کتاب « به ساحت آفتاب »94

رونمایی از کتاب « به ساحت آفتاب »94


به گزارش روابط عمومی : همزمان با ایام بیست و ششمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (س) از کتاب به ساحت آفتاب منتخبی از اشعار همایشهای ادبی موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام خمینی (س) اصفهان رونمایی گردید .

این کتاب توسط موسسه چاپ و نشر عروج در تیتراژ 1000 نسخه و در سال 1394 به چاپ رسیده  است  شامل 220 قطعه شعر از 95 شاعر گرانمایه است .

کتاب مذکور حاصل بیش از یک دهه همایشهای دفتر ادبیات موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام خمینی (س) اصفهان است که تحت عناوین همایش ادبی رسول صبح ویژه ایام میلاد حضرت امام خمینی (س)  ، همایش ادبی عروج ویژه ایام رحلت حضرت امام خمینی (س)  و همایش ادبی بهمن ویژه ایام دهه مبارک فجر است که پس از اعلام فراخوان و داوری آثار رسیده به دبیرخانه همایش طی سالهای گذشته گرد آوری و با بازبینی نهایی به مرحله انتخاب اشعار و چاپ رسید .

 در بخشی از مقدمه کتاب آمده است :

گلبرگ سبز پیش رو ، برگهایی زرین و افتخار آفرین از دفتر احساسات و عواطف پاک تنی چند از شاعران متعهد و ارزش آفرین کشور اسلامی مان و دیار نصف جهان ، شهر گنبدهای فیروزه ایی است که سرمست از زلال عشق و دلدادگی به  پیر مراد خود  حضرت امام خمینی (س)  تقدیم شده است .

علاقمندان جهت تهیه کتاب مذکور می توانند به نمایندگی های موسسه چاپ و نشر عروج در سراسر کشور و موسسه تنظیم ونشر آثار امام خمینی (س) اصفهان مراجعه نمایند .

 

 

. انتهای پیام /*