دیدار مدیر موسسه تنظیم ونشر آثار امام خمینی (س) اصفهان با استاندار استان اصفهان

کد : 3994 | تاریخ : 21 دی 1400

 

دیدار مدیر موسسه تنظیم ونشر آثار امام خمینی (س) اصفهان با استاندار استان اصفهان

به گزارش روابط عمومی موسسه تنظیم ونشر آثار امام خمینی (س) اصفهان : صبح روز سه شنبه 21 دی ماه  آقای بنکدار مدیر موسسه تنظیم ونشر آثار امام خمینی (س) اصفهان با آقای دکتر سید رضا مرتضوی  استاندار استان اصفهان دیدار و گفتگو کرد .

در ابتدای این دیدار  آقای بنکدار ضمن بیان گزارشی از فعالیتهای  فرهنگی ، هنری موسسه  تنظیم ونشر آثار امام خمینی (س) اصفهان  در سالهای گذشته ، در خصوص رویکرد جدید موسسه  و انجام فعالیتهای هنری و برنامه ها و طرح های آینده موسسه  توضیحاتی را ارائه و خواستار حمایت بیشتر  مدیریت عالی استان  در خصوص استفاده از ظرفیتهای استان جهت ترویج اندیشه امام (س) در جامعه شد.

آقای بنکدار با بیان اینکه   موسسه تنظیم ونشر آثار امام خمینی (س) از بدو تاسیس در اصفهان  ، در همه ادوار و دولتهای مختلف ، استانداری از ارکان و حامیان  اصلی موسسه بوده  خواستار  تداوم بیشتر این حمایتها شد.

ایشان در ادامه گفت :   در رویکرد  و ماموریت جدیدی که برای موسسه اصفهان تعریف شده ، با توجه به  شرایط و اینکه  اصفهان در بحث هنر جایگاه خاصی دارد ،یک رویکرد تخصصی هنری است .

  بنا داریم با  استفاده از ظرفیتهای موجود در  استان ، نهادهای فرهنگی، موسسات وحتی بنگاه های صنعتی  همکاری وتعامل گسترده ای داشته باشیم تا بتوانیم  اندیشه و بیانات حضرت امام (س) را در قالب  فعالیتهای فرهنگی هنری  در جامعه ترویج و انتشار بدهیم .

و در این زمینه هم جشنواره های مختلفی  از جمله جشنواره های  فیلم ، عکس  ،تئاتر ونمایش ،  شعر و همایشهای کارگاهی هنری  با  برند  روح الله  برگزار گردیده  و لازمه این گونه فعالیتها همکاری و تعاملات فرهنگی است ودر این راستا  انتظار  تداوم حمایت از حضرتعالی را داریم  .

آقای بنکدار با اشاره به جهت گیری  هجمه هایی که در سالهای اخیر به نظام وخصوصا  بنیانگذار جمهوری اسلامی صورت گرفته  بر لزوم ترویج  اندیشه  امام خمینی  (س) در عرصه جامعه تاکید نمودند ودر خصوص بحث تولیدات هنری  خصوصا رسانه ای وفیلم  در حوزه مستند  خصوصا در بخش مربوط به اصفهان در مورد  اساتید حضرت امام در اصفهان مطالبی را بیان نمودند .

در ادامه این دیدار استاندار اصفهان  دکتر مرتضوی  با بیان اینکه معرفی اندیشه و شخصیت حضرت امام (س) برای نسل جوان مورد غفلت واقع شده  ، بر لزوم معرفی وترویج آن خصوصا برای گروه های دانشجویی و ودانش آموزی تاکید.  

ایشان با اشاره به مشکلات فضای مجازی و نبود امنیت کافی در آن  در راستای حفظ هویت ایرانی اسلامی  و اینکه بچه ها ایران اسلامی در معرض  آسیب هستند  گفت :همه مجموعه هایی که در حوزه فرهنگی فعالیت دارند مثل موسسه تنظیم ونشر آثار امام خمینی (س)  که به ریشه انقلاب وصل هستند  باید با ارائه طرح وبرنامه ریزی به مسیر جلو حرکت کنند .

 

انتهای پیام /*